Media społecznościowe

Wyszukiwarka

Wydarzenia

Kolejna edycja Kongresu For Social Media już wkrótce!

Kongresie For Social Media

🔵Kolejna edycja Kongresu For Social Media już wkrótce! Po udanym wydarzeniu w Gdańsku szykujemy się na następne, tym razem w Warszawie.

Wspólnie poczujemy atmosferę naszej pięknej stolicy. W tych miłych okolicznościach trenujemy prowadzenie kont biznesowych w social media!

Praca w social mediach to wyzwania. Świat nie czeka! Wciąż pojawiają się nowe możliwości, podejścia do obsługi klienta, pomysły na strategie sprzedażowe, kanały komunikacji i narzędzia.

Jak przekuć ciągłe zmiany na nasz sukces?

Tego dowiesz się na Kongresie For Social Media!

Dlaczego warto być na Kongresie #ForSM?🤔

✓Kongres #ForSM to połączenie idealne: zbiór taktyk, podpowiedzi, rozwiązań i narzędzi, które pomogą osiągnąć zamierzone, czyli zawsze ciekawy program oraz fantastyczna atmosfera, dużo energii do działania i nowe znajomości.

✓Na Kongresie spotykają się osoby odpowiedzialne za obecność kont firmowych w social mediach. Poznasz kolegów i koleżanki z branży, pasjonatów sm takich jak ty!

✓To jeden z najlepszych programów, wysoko oceniony przez uczestników 5,6/6, jeśli chodzi o temat SoMe dla firm (kongres odbywa się niezmiennie od 2014 roku).

✓Spotkanie jest niewątpliwie najciekawszym, najmocniejszym merytorycznie wydarzeniem dot. social media w Polsce!

✓Czekają nas 2 dni pełne niespodzianek, after, lunche, przerwy kawowe, komfortowa atmosfera, wiele nowości, niespodzianek i urozmaiceń!

Po prostu nie może Cię zabraknąć ❗

 Kiedy: 19-20.10.2023

 Gdzie: Warszawa, Kino Luna lub online -wybierz opcję, która tobie pasuje najbardziej.

𝗥𝗲𝗷𝗲𝘀𝘁𝗿𝗮𝗰𝗷𝗮 poprzez:  www.forsm.pl lub forsm@indm.pl

Dla kogo: Jeżeli media społecznościowe biznesowo są dla Ciebie ważne – koniecznie dołącz do wydarzenia!

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział?

BONUS: do każdego biletu dodajemy w prezencie wykłady z ostatnich edycji!
Dzięki temu można naprawdę zgłębić wiedzę, uzupełnić braki i rozwinąć swoje biznesowe konta!

Wśród bonusowych wykładów znajdują się m.in. tematy:

  • AI – w służbie social media – co musisz wiedzieć, co już działa. Pomysły, inspiracje i podpowiedzi.
  • Reklama na LinkedInie. Wskazówki dzięki, którym nie przepalisz budżetu na kampanię.
  • Nietuzinkowy content video w dobie pokolenia Z – czyli jak stworzyć film, który wyróżni się w social mediach? Narzędzia, triki montażowe i praktyka.
  • Klasyczny model 3C (consumer, category, company) i jego zastosowanie w budowaniu strategii social media.
  • Co powinieneś wiedzieć zanim nawiążesz współpracę z influencerem? O tym, jak ominąć pułapki influencer marketingu i przeprowadzić skuteczną kampanię.
  • Rola emocji i motywacji w działaniach w mediach społecznościowych.
  • 10 kreatywnych sposobów na skuteczną komunikację na Instagramie.

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stanowią integralną część strategii marketingowych większości firm. Są one nieodłącznym elementem w budowaniu marki i utrzymaniu wiarygodności. Praca osób zajmujących się social mediami wymaga nieustannego śledzenia nowości, poszerzania kompetencji i reagowania na zmieniający się świat internetu. W odpowiedzi na te potrzeby powstał Kongres For Social Media, który ma na celu umożliwienie odblokowania potencjału i sięgnięcia po więcej.

W dynamicznym świecie niezwykle istotne jest posiadanie elastyczności i umiejętności dostosowania się. Na Kongresie For Social Media pokażemy, jak rozwijać instynkt social media managera, aby szybko reagować na trendy i wychwycić potrzeby naszych odbiorców. Od 2014 roku działamy, zdobywając zaufanie i empatię uczestników. Nasze wydarzenia są zawsze wysoko oceniane, często otrzymując maksymalne noty w sześciostopniowej skali. Cieszymy się z czytania komentarzy i opinii zadowolonych uczestników. Otwarta atmosfera naszego eventu sprzyja tworzeniu interesujących rozmów, nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych, a nawet zawieraniu przyjaźni.

Kongres For Social Media w oczach uczestników:

„Kongres ForSM zdecydowanie pomaga zrozumieć zmieniające się SoMe oraz być na czasie z ich trendami i zmianami funkcjonalności. Nawet, jeśli jesteś specjalistą w branży, to Kongres pomoże Ci usystematyzować widzę i z pewnością znajdziesz tam dla siebie nową, ciekawą wiedzę.”

„Nie wahaj się! Takiej pigułki różnorodnej wiedzy nie zdobędziesz samodzielnie w tak krókim czasie. A warto poszerzać horyzonty. :)”

„Dużo specjalistycznej wiedzy przedstawionej przez praktyków w bardzo przystępny sposób.”

„Zdecydowanie warto! Rzeczowe omówienie aktualnych trendów w SoMe, ciekawe case studies, można wyjść z głową pełną inspiracji.”

„Bardzo polecam – tematy są na czasie, wręcz z „ostatniej chwili”, kongres to nieoceniona kopalnia bieżących trendów przedstawiona przez praktyków, a nie teoretyków, którzy wiedzę czerpią tylko z książek.”

„Kongres For Social Media rozwiązuje problemy w zakresie działania w SM, daje praktyczne wskazówki, inspiruje i pozwala być na bieżąco z trendami. Ponadto daje możliwość poznania fantastycznych ludzi, których na co dzień nie widać, a wykonują podobną pracę do naszej.”

„To był inspirujący czas, który pozwolił uporządkować wiedzę i otworzyć kilka szufladek. Dał oddech od bieżączki i pobudził do kreatywnego myślenia. Jednym słowem dał dużo radości. Polecam.”

„Merytoryczna wiedza, samo mięso, różnorodność tematyczna, kompetentni prowadzący.”

„Kongres For Social Media jest dla osób, które chcą być na bieżąco i poszukują najnowszych informacji o trendach i zmianach w obrębie SoMe. Wszystko tu było. :)”

“Jeżeli chodzi o social media jest najlepszy w Polsce, serio!”

Gorąco polecamy!

Kongres For Social Media |19-20.10.2023 | Warszawa + online | www.forsm.pl
Do zobaczenia ❗

Kliknij aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

Biznes

Decyzja o wynajmie biura musi być przemyślana i podyktowana ważnymi czynnikami. Zazwyczaj jest to postępowanie długoterminowe, stąd też warto uwzględnić kilka kluczowych aspektów. Ważny...

Biznes

Umowa na okres próbny jest najpopularniejszą formą zatrudnienia nowego pracownika. Pozwala zweryfikować zaangażowanie podwładnego oraz jego predyspozycje czy umiejętności. Charakteryzuje się krótkim okresem trwania,...

Biznes

Osoba, która decyduje się na założenie działalności gospodarczej, musi wybrać formę prawną własnej firmy. To kluczowa kwestia dla prowadzenia biznesu, sposobu rejestracji, kosztów prowadzenia...

Marketing internetowy

Biznes to nie tylko produkt czy usługa, ale przede wszystkim strategia, która pozwala na ich skuteczną promocję na rynku. Dlatego coraz więcej firm decyduje...

Biznes

Strategia marketingowa to spójny plan rozwoju przedsiębiorstwa oraz maksymalizacja zysków. Niewątpliwie stanowi fundamentalny dokument każdej organizacji, opisujący cechy, które posiada dana marka, jak również...

Marketing internetowy

Pozytywne doświadczenia klientów są niezwykle ważne w każdym biznesie. To właśnie one wpływają na postrzeganie danego produktu, usługi, strony internetowej czy aplikacji. Kluczowe jest...

Sprawdź również

Księgowość

Jednym z dokumentów księgowych przedsiębiorstw jest nota obciążeniowa. Księgowanie noty obciążeniowej, uznaniowej lub obciążeniowo-uznaniowej pozwala między innymi na dokumentowanie nieopodatkowanych transakcji. Chociaż często możliwa...

IT

Czy wiesz, że jeśli reklamujesz swój biznes za pomocą portali społecznościowych, takich jak LinkedIn, Facebook, czy też Google, obowiązuje Cię od tego podatek? Do...

Księgowość

Nievatowcy, zwolnieni z obowiązku opodatkowania sprzedaży, mogą posługiwać się w rozliczeniach rachunkami lub wystawiać faktury sprzedażowe, w szczególności w ramach sprzedaży na rzecz firm...

Księgowość

Jednym z najważniejszych obowiązków każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą jest bieżące regulowanie zobowiązań finansowych wobec urzędu skarbowego. Jedną z podstawowych danin jest podatek dochodowy....

Topowe tematy

Marketing partyzancki | jednoosobowa działalność gospodarcza | zasady tworzenia stron internetowych | platformy e-commerce | cele reklamy | ranking hostingu | program do wystawiania faktur online | księgowość w małej firmie | kiedy wystawić fakturę | linki afiliacyjne | copywriter praca | rodzaje reklam linkedin | faktura proforma | faktura korygująca | Brand Hero | szkolenia motywacyjne