Media społecznościowe

Wyszukiwarka

Biznes

Ewolucja Biznesu – „Sukces vs kryzys – jak skutecznie radzić sobie z kryzysem w firmie”

Publikacja powstała na podstawie 12 wywiadów z przedsiębiorcami, praktykami biznesu. Naszym celem była pomoc określonej grupie społecznej, wyselekcjonowanie najcenniejszych informacji, praktycznej wiedzy i przedstawienie ich w możliwie najbardziej przyswajalny sposób.

E-book skierowany jest do przedsiębiorców oraz do osób, które rozpoczęły lub zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem.

To szereg informacji dotyczących między innymi:

  • przygotowania firmy do kryzysu wewnętrznego ( zależnego od firmy) oraz zewnętrznego (spowodowanego np. ogólnoświatowymi zawirowaniami gospodarki np. obecna pandemia)
  •  siły marki osobistej
  • radzenia sobie z własnym ego
  • opcji przygotowania się do kryzysu oraz wydostania z niego
  • historii życia biznesowego naszych prelegentów ( wzloty, upadki, bankructwa, milionowe długi, sukcesy)
  • restrukturyzacji, upadłości firmy
  • odnalezienia szans dla siebie w dobie kryzysu
  • porad dotyczących inwestowania w kryzysie
  • heksagonu szczęścia itp.

Każdy przedsiębiorca aby rozwijać siebie i swój biznes potrzebuje nieustannie dokształcać się i zdobywać nowe kompetencje.

Wiedza pozyskiwana przede wszystkim od praktyków biznesu, którzy poprzez wiele lat obecności na rynku przeżyli wiele trudnych sytuacji, jest  warta każdych pieniędzy. Ewolucja Biznesu oferuje e-book , który jest niczym almanach poruszający wiele zagadnień życia biznesmena. Projekt powstał w 2020 r.

W naturze każdego przedsiębiorcy jest potrzeba znajdowania nowych rozwiązań dla swojego biznesu. Biznesy inspiruje poznawanie historii osób, które osiągnęły niebywały sukces jak również tych, które wpadły w duże problemy. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na stworzenie e-booka który zebrał wiedzę od 12 doświadczonych osób. Osiągnęli swoim życiu zawodowym naprawdę wiele, ale również bardzo wiele stracili.

12 praktyków biznesu, którzy wzięli udział w e-booku:

Damian Abramowicz

CEO i founder w firmie Kuna System, zajmującej się m.in. sprzedażą filtrów do wody, dystrybutorów wody oraz oczyszczaczy powietrza. Trener sprzedaży oraz marketingu, szkoleniowiec, absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży, doradca biznesowy, mentor. Twórca programów społecznych #wygrajzplastikiem oraz #wygrajzesmogiem.  Prywatnie skoczek spadochronowy, szczęśliwy mąż i ojciec.

Rahim Blak

Artysta, wizjoner. Założyciel kilku firm takich jak: Click Community, eDrone, Sapiency, Mosaico czy Copernic. Prelegent, szkoleniowiec, networker. Wierzy, że tworzenie startupów jest sztuką.

Agata Duliniec

Prezes firmy Gniotpol Trailers. W firmie przeszła przez wszystkie szczeble kariery. Mimo iż jest prezesem w zdominowanej przez mężczyzn branży, to jej firma stała się liderem rynku.

Dawid Gunia

Specjalista ds. restrukturyzacji przedsiębiorstw. Wspólnik w kancelarii Sanators. Został prawnikiem, bo chciał pomagać innym.

Artur Jabłoński

Właściciel agencji marketingowej Digitalk. Specjalista w zakresie reklam na Facebooku, komunikacji w social media, copywritingu. Jest autorem bestsellerowej „Jak pisać żeby chcieli czytać i kupować”.

Fryderyk Karzełek

Ekspert z zakresu finansów osobistych. Posiada kilka firm w branży finansowej oraz szkoleniowej. Jest współtwórcą klubu 555, gdzie codziennie od przeszło 2 lat o godzinie 5:55 prowadzi live dotyczące rozwoju osobistego, wolności finansowej. Latem 2019 roku wyszedł pieszo ze swojego domu i przeszedł ponad 2000 km do hiszpańskiej miejscowości Santiago de Campostella, by udowodnić, że ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Daniel Kubach

Przedsiębiorca, inwestor, Anioł Biznesu. Od lat inwestuje w unikatowe projekty, które powiększają jego portfolio. Swoją pozytywną energią inspiruje innych do działania i zwiększania swojej efektywności.

Wojciech Orzechowski

Inwestor w branży nieruchomości, deweloper. Twórca warsztatów inwestowania w nieruchomości – WIWN.pl. Autor bestsellerowej książki „Zarabiaj na Nieruchomościach”.

Barbara Piasek

Zdobyte doświadczenie w korporacjach postanowiła wykorzystać do rozwoju własnych firm. Jest CEO Wolvess Summit, Evenea, See Blogers. Zawsze pełna energii do działania.

Adam Przemyk

Współtwórca Klubu Przedsiębiorczości, czyli największego Klubu zrzeszającego przedsiębiorców w Polsce.

Sławomira Wiktoria Puchała

Założycielka oraz twórca marki Victoria Day Spa.

Paweł Tkaczyk

Strateg marek. Od ponad 20 lat pomaga firmom w zdobywaniu rynków. Autor takich książek jak „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”. Jak sam mówi – zarabia na życie opowiadaniem historii.

 

Kliknij aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Biznes

Inwestowanie swoich pieniędzy to jeden z szybszych sposobów na pomnożenie swoich oszczędności. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej Polaków inwestuje nadwyżki. Jednak dla osób,...

Księgowość

Jednym z dokumentów księgowych przedsiębiorstw jest nota obciążeniowa. Księgowanie noty obciążeniowej, uznaniowej lub obciążeniowo-uznaniowej pozwala między innymi na dokumentowanie nieopodatkowanych transakcji. Chociaż często możliwa...

Księgowość

Nievatowcy, zwolnieni z obowiązku opodatkowania sprzedaży, mogą posługiwać się w rozliczeniach rachunkami lub wystawiać faktury sprzedażowe, w szczególności w ramach sprzedaży na rzecz firm...

Biznes

Zbudowanie dobrej jakości ogłoszenia o pracę, które zostanie zauważone i przyciągnie na rozmowę wartościowych kandydatów wymaga nie tylko atrakcyjnych warunków samego zatrudnienia, ale i...

Topowe tematy

Marketing partyzancki | jednoosobowa działalność gospodarcza | zasady tworzenia stron internetowych | platformy e-commerce | cele reklamy | ranking hostingu | program do wystawiania faktur online | księgowość w małej firmie | kiedy wystawić fakturę | linki afiliacyjne | copywriter praca | rodzaje reklam linkedin | faktura proforma | faktura korygująca | Brand Hero | szkolenia motywacyjne